Przydatne odnośniki


www.cantr.net – najbardziej oczywisty link odsyłający do strony naszej ukochanej gry. Tutaj można się zarejestrować i zalogować do gry.


http://widget.mibbit.com/… – Strona łącząca się z oficjalnym anglojęzycznym kanałem IRC #cantr w sieci irc.newnet.net oraz nieoficjalnym, ale najpopularniejszym polskojęzycznym kanałem #kanapa.cantr.
Więcej informacji na temat komend i obsługi klienta IRC można znaleźć tutaj: tymczasowo brak.

http://widget.mibbit.com/… – a tu można wejść na cantr, kanapę i piwniczkę rebeliantów.

wiki.cantr.net – Wikipedia Cantr i kompendium wiedzy o grze. Znajdziesz tam wszystkie potrzebne informacje o surowcach, przedmiotach, systemie gry, budynkach, pojazdach i wielu innych. Odsyłacz dostępny jest bezpośrednio ze strony głównej Cantr, więc tutaj wrzucony tylko tak dla wygody.


www.forum.cantr.org – Oficjalne forum Cantr II. Istnieją działy w których obowiązuje język polski. Link dostępny bezpośrednio ze strony Cantr, tutaj dopisany w przypadku niemożności z niego skorzystania z powodu awarii serwera gry.


http://joo.freehostia.com/cantr/ticks/ – Przydatna strona informująca o godzinie następnego przeliczenia tur w grze. Warto zajrzeć, by wiedzieć o której godzinie należy oddokować lub wyruszyć w podróż by oszczędzić trochę czasu.
2852 wyświetleń 1 dzisiaj