Przydatne programy

Tutaj znajdują się programy we wszelki sposób ułatwiające grę w Cantr. Nie znajdą się tu boty umożliwiające automatyczne wykonywanie czynności w grze, ponieważ są one surowo zabronione. Znajdujące się tutaj programy ściągnąć można poprzez kliknięcie na nazwę.

Cantr2Chains – podstawowy program każdego cantryjskiego rzemieślnika, kupca czy zarządcy. Umożliwia w wygodny sposób przeliczenie ile jakich surowców jest potrzebne do wyprodukowania wybranego produktu a także ile czasu to potrwa.

tutaj znajduje się strona stworzona przez twórcę programu – Niknighta – z której można ściągnąć starszą wersję (ze starymi wartościami wydobycia przy maszynach na paliwo).

Cantr Clock – Mały, przydatny zegarek wyświetlany w zasobniku systemowym pokazujący aktualną godzinę w Cantr. Dodatkową funkcją jest cykliczny budzik, który może informować np. o nadchodzącej turze pracy oraz wersja specjalna dla „hardkorowych cantryjczyków”.

Twórcą programu jest Turek yigit

Cantr Spy – niezwykle kompleksowy program zawierający takie opcje jak: zegarek cantr, informowanie o nowych wydarzeniach, autologowanie do gry.

Program ten stworzony został przez joo. Dotyczący go temat na angielskim forum znajduje się tutaj.
UWAGA! Wymaga posiadania zainstalowanego Adobe Air na twoim komputerze.

Res Cantrox – Program w Javie umożliwiający zbieranie i porównywanie danych dotyczących surowców znajdujących się w magazynie. Dane zaimportowane na podstawie źródła strony „obiekty” z Cantr można porównywać z innymi wpisami oraz eksportować i przechowywać na przyszłość. Utworzenie oddzielnego profilu dla każdej postaci pozwala na harmonijne zarządzanie nawet dużymi zbiorami surowców. Dokładniejsze informacje dotyczące działania i funkcji programu znajdują się póki co tutaj (podany w poście link prowadzi do starej wersji programu, więc jest odradzany).

Twórcą programu jestem ja, czyli GreeK (mój profil na forum). W razie jakichś uwag, propozycji lub zauważenia błędów można kontaktować się ze mną przez PW.

Jeśli znasz program, którego nie ma a powinien się twoim zdaniem znaleźć to skontaktuj się ze mną przez IRC, forum cantr lub email kontaktowy.
4786 wyświetleń 1 dzisiaj