Category Archives: Wieści

Cantr Enhanced – aktualizacja linku

Po dość długim czasie poprawiłem wreszcie niedziałający link do Cantr Enhanced. Obecnie udostępniony jest przeze mnie w serwisie greasefork pod następującym adresem:
https://greasyfork.org/pl/scripts/7409-cantr-enhanced

[en]
After quite a long time I’ve fixed download link for Cantr Enhanced. Currently it’s published on greasefork in the following location: https://greasyfork.org/pl/scripts/7409-cantr-enhanced

Cantr Enhanced – update

[pl]
Po ostatnich zmianach (z mojej winy :P) przestał działać skrypt Cantr Enhanced. Mimo, że planowałem porzucenie projektu to jednak popatrzyłem i większość funkcjonalności przywróciłem do działania. Pozostałych prawdopodobnie nie będę ruszał.

[en]
After last changes Cantr Enhanced script was broken. I planned to abandon that project, but I fixed some things and most of modules work again. The other probably would never be fixed.

Res Cantrox i Historie Cantryjskie

[PL]
Już jakiś czas temu utworzyłem angielską i polską podstronę dotyczącą programu Res Cantrox, służącego do zapisywania, przechowywania i porównywania informacji o stanach magazynów czy też ogólnie zbiorów surowców.
Powstały Historie Cantryjskie, czyli ulepszona wersja mojego leciwego tutoriala. Głównymi zmianami są: dłuższa akcja oraz możliwość podejmowania wyborów, które wpływają na wydarzenia w grze.

[EN]
Some time ago I’ve created English and Polish page about Res Cantrox program, which is useful to aggregate, compare and merge data about sets of resources i.e. in the storehouse(s).
Also added Cantr Stories (Historie Cantryjskie) which is something like Cantr tutorial but with the possibility of making choices and with more interesting storyline.

Cantr Enhanced

[PL]
Do kategorii Inne-> Przydatne Programy dodany został skrypt Cantr Enhanced. Dodaje on wiele funkcjonalności do interfejsu gry i sprawia, że jest on znacznie wygodniejszy w obsłudze. Jest on legalny, więc nie należy się obawiać jego używania.

[EN]
In category Inne-> Przydatne Programy [Other->Useful Programs] I added script Cantr Enhanced. It adds some useful functions to Cantr interface and makes playing a lot easier. This script has been approved, and is legal to use in the game.

Zmiany, zmiany vol. 2

Nasza elitarna strona zyskała nową, równie elitarną oprawę która będzie się bardziej rzucać w oczy elicie intelektualnej naszego kraju co pozwoli na zwielokrotnienie liczby osób które uświadomimy co do faktu, że Cantr jest doskonałą rozrywką – bawi i uczy.

Przenosiny vol.2

Po ponad dwóch miesiącach przerwy ukończyłem stronę dodając ostatnią z brakujących na niej rzeczy: obrazki z gry na stronie głównej a także poprawiłem trochę błędów różnych takich jak błędne linki. Teraz pozostaje tylko zareklamować stronę by zajrzały na nią miliony amatorów ciekawej rozrywki.

Przenosiny

Strona została przeniesiona na nowy serwer i posiada teraz nowy adres: http://cantr-mmorpg.pl . Ponadto poprawiłem pewne drobne błędy i w dziale programów umieściłem Cantr2Chains oraz CantrClock.

Praca wre jeszcze bardziej

Małe zmiany na stronie. Posuwam się naprzód jeszcze znaczniej.

Praca wre – zmiany, zmiany

Prace nad stroną zostały znacząco posunięte. Napisałem wersję beta działów podróże lądowe, podróże morskie i walka. Mam nadzieję, że kolejne działy będą wyrastać jak grzyby po deszczu.